جمعه، ۲۹ تیر، ۱۴۰۳ | Friday, 19 July , 2024

معدن‌کاری به کمک هوش مصنوعی با پلتفرم مدیریت هوشمند

نسخه قابل پرینت
کد خبر:52323
چهارشنبه، ۲۳ خرداد، ۱۴۰۳ | 08:57

معدن‌کاری به کمک هوش مصنوعی با پلتفرم مدیریت هوشمند

پلتفرم «پیت مپ» با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، تحلیل‌های هوشمندانه‌ای را به معدن‌کاران ارائه می‌دهد و به آنها در بهینه‌سازی فرآیندها، پیش‌بینی خطرات احتمالی و افزایش ایمنی کار کمک می‌کند.

به گزارش دیده بان علم ایران به نقل از معاونت علمی‌، علی رمضانی، مدیرعامل شرکت رایان زمین نقش تک در خصوص محصولات این شرکت و کاربرد آن‌ها عنوان کرد: پلتفرم نرم‌افزاری تحت وب شرکت با نام تجاری «پیت مپ» خدمات تخصصی تحول دیجیتال و معدن‌کاری دیجیتال را به معدن‌کاران کشور ارائه می‌دهد. «پیت مپ» گامی فراتر از هوشمندسازی و تخصیص ماشین‌آلات است و تمام فرآیندهای معدن‌کاری را از اکتشاف تا استخراج به طور کامل پوشش می‌دهد.کارایی «پیت مپ» در افزایش راندمان، به معدن‌کاران در صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان کمک می‌کندهمچنین به طور کامل با نیازهای هر معدن و هر نوع استخراج قابل انطباق است.

وی خاطرنشان کرد: جامعیت این پلتفرم به معدن‌کاران امکان می‌دهد تا تمام فرآیندهای خود را در یک پلتفرم واحد مدیریت و کنترل کنند و در واقع با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، تحلیل‌های هوشمندانه‌ای را به معدن‌کاران ارائه می‌دهد. این تحلیل‌ها به معدن‌کاران کمک می‌کند تا فرآیندهای خود را بهینه‌سازی کنند، راندمان را افزایش دهند و از خطرات احتمالی جلوگیری کنند.

مطالب مرتبط
نظر دهید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

سرخط خبرها