یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۴۰۳ | Sunday, 19 May , 2024

اعطای ۲۰ میلیون تومان هدیه برای فرزنددار شدن کارکنان ستاد وزارت علوم

نسخه قابل پرینت
کد خبر:50230
سه شنبه، ۱۶ اسفند، ۱۴۰۱ | 14:19

اعطای ۲۰ میلیون تومان هدیه برای فرزنددار شدن کارکنان ستاد وزارت علوم

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: در راستای تحقق اهداف برنامه قانون جوانی و رشد جمعیت به همکاران ستادی وزارت علوم که صاحب فرزند می‌شوند، ۲۰ میلیون تومان هدیه نقدی اهدا می‌شود.

به گزارش دیده بان علم ایران به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، علی خطیبی که در جشن نیمه شعبان در ستاد وزارت علوم سخن می گفت، خاطرنشان کرد: هدیه تولد فرزند کارکنان ستادی وزارت علوم از مبلغ پنج میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

جعفر جعفری، فرمانده بسیج کارکنان وزارت علوم هم در آغاز این مراسم گفت: در سال گذشته با همکاری بسیج کارکنان و کمیته مناسبتهای فرهنگی، در اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی برنامه‌های متنوعی در ستاد وزارت علوم برگزار شد که مورد استقبال همکاران قرار گرفت.

وی با قدردانی از حمایت‌های معاونت اداری مالی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی گفت: امیدوارم در سال آتی بتوانیم برنامه‌های مطلوب تر و باشکوه‌تری را برای ایجاد محیطی پرنشاط و همچنین  بزرگداشت اعیاد ملی و مذهبی برگزار نماییم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پژوهش نابسامان با سامانه سازی ها، سامان می یابد؟ وزیر علوم دستور داد: ایجاد سامانه «ناب» ذیل سامانه «نان»!

افزایش ۱۰ درصدی اعتبارات مصوب دانشگاه‌ها با دستور رئیس جمهور

معاون آموزشی وزیر علوم خبرداد:احتمال بالای مجازی بودن آموزش در نیمسال تحصیلی آینده/مجاز بودن بازگشایی دانشگاه‌ها از ۱۵ شهریور

حواشی مدرک منتخب تفرش در انتخابات مجلس/ وزارت علوم: موسسه صادرکننده مدرک وجود خارجی ندارد

نظر دهید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

سرخط خبرها