جمعه، ۲۹ تیر، ۱۴۰۳ | Friday, 19 July , 2024

آغاز ثبت‌نام سومین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه «شریف»

نسخه قابل پرینت
کد خبر:4203
دوشنبه، ۴ مرداد، ۱۳۹۵ | 16:29

آغاز ثبت‌نام سومین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه «شریف»

ثبت‌نام متقاضیان شرکت در سومین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

 

به گزارش دیده‌بان علم ایران  متقاضیان رقابت در سومین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه کشور می توانند تا ۳۱ مردادماه با مراجعه به سایت اینترنتی این رویداد تخصصی به نشانی MPM.SHARIF.IR نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

این رقابت فناورانه به همت ‘آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی­ شریف’ تدارک یافته و از ۱۸ تا ۲۰ شهریورماه در محل این دانشگاه برگزار می شود.

ثبت نام علاقمندان در مسابقات برنامه نویسی تلفن همراه کشور به صورت رایگان و در قالب گروه های دو تا چهار نفره امکان پذیر است.

ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه با اهداف بنیادی همچون ایجاد فرصت لذت بردن در فرایندی که ترکیبی جذاب از آموزش و تجاری سازی و خلاقیت است، آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی- اقتصادی در حوزه کسب و کارهای نو، لذت حل مساله به شیوه ­های گوناگون در فرآیندی خلاقانه، پرورش ایده های خلاقانه در حوزه برنامه نویسی موبایل، توجه به رغبت ها و علایق متفاوت دانشجویان و شناسایی توانمندی­ ها و هدایت استعدادهای در حوزه برنامه نویسی در دستورکار دانشگاه صنعتی شریف قرار گرفته است.
برگزارکنندگان این رویداد فناورانه همچنین اهداف توسعه ای مانند گسترش و ترویج خدمات ارزش افزوده موبایل با رویکرد برنامه ­های کاربردی و بازی در حوزه تلفن همراه، تقویت وجدان کار، انضباط اجتماعی و کارآفرینی، حمایت از تولید ملی به عنوان یک فعالیت فرهنگی در برابر نمونه­ های خارجی و گسترش فرهنگ مصرف ایرانی، ایجاد مسابقات سرگرمی­های علمی آموزشی در کشور با رویکرد ایجاد کسب و کارهای کوچک، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در دانشجویان و تقویت هویت ملی و فرهنگی با تاکید بر توانایی­های علمی داخلی را دنبال می کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنده نوبل فیزیک در دانشگاه صنعتی شریف: سیستم جدید واحدهای اندازه‌گیری سال آینده جایگزین سیستم فعلی می‌شود

تصویب طرح پیشنهادی دانشگاه شریف در شورای عالی انرژی کشور

برگزیدگان بزرگترین رقابت مهارت‌سنجی «فن‌آورد» معرفی شدند

آغاز به کار رقابت ملی مهارت‌سنجی در دانشگاه شریف

نظر دهید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

سرخط خبرها